Naše trgovine

Zagreb

Zagreb - Vrbik

Adresa: Vrbik 8a

Tel: 01/6386 203

E: vrbik@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet 08-20

Radno vrijeme: Subota: 08-13

Pogledaj na karti

Zagreb - City Center One West

Adresa: Jankomir 33

Tel: 01/6459-145

E: citycenterwest@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-21

Pogledaj na karti

Zagreb - Avenue Mall

Adresa: Avenija Dubrovnik 16

Tel: 01/6329-960

E: avenuemall@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Sub 09-22

Radno vrijeme: Ned - 10-21

Pogledaj na karti

Zagreb - City Center One East

Adresa: Slavonska avenija 11 d

Tel: 01/6443 385

E: citycentereast@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-21

Pogledaj na karti

Zagreb - Bogovićeva

Adresa: Bogovićeva 1b

Tel: 01/4810-972

E: bogoviceva@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet 09-20

Radno vrijeme: Subota: 09-15

Pogledaj na karti

Zaprešić - Westgate Shopping City

Adresa: Zaprešićka ulica 2

Tel: 01/6394-232

E: westgate@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 10-21

Pogledaj na karti

Zagreb - Arena Centar

Adresa: Vice Vukova 6

Tel: 01/ 6189-120

E: arena@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet 10-21

Radno vrijeme: Sub-Ned 09-21

Pogledaj na karti

Zagreb - Centar Kaptol

Adresa: Nova Ves 17

Tel: 01/6392-767

E: kaptolcentar@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Sub 09-21

Pogledaj na karti

Zagreb - Ilica

Adresa: Ilica 47

Tel: 01/4811-080
01/6460-598

E: Ilica@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet 08-20

Radno vrijeme: Subota: 09-15

Pogledaj na karti


Zadar

Zadar - Supernova

Adresa: Ulica Akcija Maslenica 1

Tel: 023/302-708

E: zadar@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-22

Pogledaj na karti


Split

Split - City Center One

Adresa: Vukovarska 207

Tel: 021/444-930

E: citycentersplit@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-21

Pogledaj na karti

Split - Gundulićeva

Adresa: Gundulićeva 20

Tel: 021/380-210

E: split1@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Pet 08:30-20:30, Sub 08-15

Pogledaj na karti

Split - Joker Centar

Adresa: Put Brodarice 6

Tel: 021/684-685

E: joker@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-21

Pogledaj na karti


Rijeka

Rijeka - ZTC

Adresa: Adresa: Zvonimirova 3, Zapadni trgovački centar

Tel: 051/561-020

E: rijeka@maras.hr

Radno vrijeme: Pon-Ned 09-21

Pogledaj na karti